Odstekan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Moravci-Baden :D

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Matevz
Profi_Writer
Profi_Writer
Matevz


Število prispevkov : 184
Join date : 21/04/2009
Age : 35
Kraj : Žiberci (Tokio)

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-27, 12:46

Neke smo se menli ka bi šli v Moravce en den toti teden Twisted Evil

Kdo bi šo vse?...Jaz sen takoj za santa ----Pa keri dan bi se šlo se treba zmenit drunken cat
Nazaj na vrh Go down
Matevz
Profi_Writer
Profi_Writer
Matevz


Število prispevkov : 184
Join date : 21/04/2009
Age : 35
Kraj : Žiberci (Tokio)

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-28, 19:37

Ocky...jutri bi se naj šlo....verjetno popoldne Twisted Evil ....ni pa ziher....jaz pelam. kdo je zaintresiran naj dregne....jaz pa đordan sma skoro 100%.... alien...upan samo ka jas ne rabin jutri delat it cyclops Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
sASO_hek
Profi_Writer
Profi_Writer
sASO_hek


Število prispevkov : 132
Join date : 21/04/2009
Age : 35

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-28, 19:39

Matevz je napisal/a:
Ocky...jutri bi se naj šlo....verjetno popoldne Twisted Evil ....ni pa ziher....jaz pelam. kdo je zaintresiran naj dregne....jaz pa đordan sma 100% alien


sumljiva sta mi vi2, a moram postat ljubosumen ? Very Happy

lol!
Nazaj na vrh Go down
Matevz
Profi_Writer
Profi_Writer
Matevz


Število prispevkov : 184
Join date : 21/04/2009
Age : 35
Kraj : Žiberci (Tokio)

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-28, 19:40

sASO_hek je napisal/a:
Matevz je napisal/a:
Ocky...jutri bi se naj šlo....verjetno popoldne Twisted Evil ....ni pa ziher....jaz pelam. kdo je zaintresiran naj dregne....jaz pa đordan sma 100% alien


sumljiva sta mi vi2, a moram postat ljubosumen ? Very Happy

lol!

haha Laughing Laughing ....In ti to komaj zaj ugotoviš? Basketball santa Very Happy Very Happy Very Happy jocolor
Nazaj na vrh Go down
jordan
Special_Writer
Special_Writer



Število prispevkov : 78
Join date : 28/04/2009
Kraj : Sp. Konjišče (Mexico:D)

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-29, 09:01

no no pubeci:)

jaz pa matevž pa brane gremo ziher....kdo se še gre malo umivat???? hehehe:)
Nazaj na vrh Go down
jordan
Special_Writer
Special_Writer



Število prispevkov : 78
Join date : 28/04/2009
Kraj : Sp. Konjišče (Mexico:D)

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-29, 09:26

matevž si gledo kaj klko pridejo karte??

pa kaka je njihova cena?

pa klko stanejo??

What a Face Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
jordan
Special_Writer
Special_Writer



Število prispevkov : 78
Join date : 28/04/2009
Kraj : Sp. Konjišče (Mexico:D)

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-29, 10:49

KOPANJE + SAVNA


celodnevno - odrasli 11,90
celodnevno - otroci 8,20


upokojenci, dijaki, študenti* 9,40 [b]

pa študensko oz. dijaško moreš met zraven pa je ceneje Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Nazaj na vrh Go down
Matevz
Profi_Writer
Profi_Writer
Matevz


Število prispevkov : 184
Join date : 21/04/2009
Age : 35
Kraj : Žiberci (Tokio)

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-29, 23:25

Enih pa smo bli v moravcah bounce Very Happy Very Happy afro ....brankoti na tobogani najbol leti haha bounce Shocked Shocked Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
b@rca boy
Profi_Writer
Profi_Writer



Število prispevkov : 165
Join date : 26/04/2009
Age : 73

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-29, 23:27

NJEMU ŠE KJE DRUGJE NAJBOLJ LETI flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower santa santa santa santa santa santa santa
Nazaj na vrh Go down
sASO_hek
Profi_Writer
Profi_Writer
sASO_hek


Število prispevkov : 132
Join date : 21/04/2009
Age : 35

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-29, 23:32

b@rca boy je napisal/a:
NJEMU ŠE KJE DRUGJE NAJBOLJ LETI flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower santa santa santa santa santa santa santa


lol!
Nazaj na vrh Go down
Matevz
Profi_Writer
Profi_Writer
Matevz


Število prispevkov : 184
Join date : 21/04/2009
Age : 35
Kraj : Žiberci (Tokio)

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-29, 23:33

Very Happy
Nazaj na vrh Go down
b@rca boy
Profi_Writer
Profi_Writer



Število prispevkov : 165
Join date : 26/04/2009
Age : 73

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-04-29, 23:34

ALKOHOL SEM MISLO, HEK TI PA ŽE VULGARNE STVARI VPLETAŠ flower flower flower flower flower flower flower flower flower albino albino albino albino albino albino albino albino albino bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Nazaj na vrh Go down
jordan
Special_Writer
Special_Writer



Število prispevkov : 78
Join date : 28/04/2009
Kraj : Sp. Konjišče (Mexico:D)

Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime2009-05-02, 10:32

mi smo najbolj leteli ko smo one stare babe, ko so nage, v savni vidli hehe Very Happy Very Happy Very Happy

te je bil šprint pravi Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moravci-Baden :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moravci-Baden :D   Moravci-Baden :D Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moravci-Baden :D
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Odstekan :: Party !-
Pojdi na: